Oszustkę zdradzi charakterystyczny tatuaż

Oszustkę zdradzi charakterystyczny tatuaż

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która żeby nie zapłacić za perfumy przełożyła je do opakowania po tańszym kremie i skorzystała z kasy samoobsługowej. Została rozpoznana przez pracownika drogerii, który zwrócił uwagę na jej charakterystyczny tatuaż. Okazało się, że 39-latka już wcześniej w tym sklepie ukradła perfumy. Kobieta usłyszała zarzuty, do których się przyznała.

Wczoraj po godz. 15 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Przemyślu doszło do oszustwa. 32-letnia mieszkanka Przemyśla przełożyła perfumy do pudełka po kremie, następnie przy kasie samoobsługowej zapłaciła za towar i próbowała wyjść ze sklepu.

Pracownik drogerii, jak tylko kobieta weszła do środka, rozpoznał ją po charakterystyczny tatuażu i obserwował podczas robienia zakupów. Jak się okazało, kilka tygodni temu ukradła ona perfumy z tego samego sklepu. Mężczyzna zatrzymał oszustkę i wezwał na miejsce policyjny patrol.

32-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszała zarzut oszustwa, do którego się przyznała.

Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Wobec mieszkanki Przemyśla trwają dodatkowo czynności wyjaśniające dotyczące kradzieży perfum.

Źródło: Komenda miejska Policji w Przemyślu

Previous V Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych
Next Dwa nowe murale w mieście

Może to Ci się spodoba

Uwaga na oszusta sprzedającego warzywa i owoce

Dwie mieszkanki Przemyśla straciły po tysiącu złotych. 85-latka oraz 79-latka zaufały nieznajomemu, który pod pretekstem sprzedaży warzyw i owoców, chciał rozmienić pieniądze. Apelujemy do wszystkich o niewpuszczanie do domów nieznajomych

Policjanci pomogli poszkodowanym w pożarze

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy, jako pierwsi przyjechali na miejsce zgłoszenia, z którego wynikało, że z jednego z mieszkań wydobywa się dym. Funkcjonariusze bez wahania weszli do środka i

Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zadąbrowie. Kierujący audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia pieszego nie udało się uratować. Wczoraj przed godz.

Młodzież odwiedziła przemyską komendę

Miejsce pracy policjantów zwiedzali dzisiaj uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Goście dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o służbie w mundurze. Poznali wyposażenia policjanta służby patrolowej i pododdziałów zwartych Policji.

Pijana kobieta spowodowała kolizję

Ponad 2 promila alkoholu w organizmie miała kierująca fordem, która na ul. Krakowskiej w Orłach spowodowała kolizję drogową. Kobieta została przewieziona do szpitala. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 36-letniej mieszkance

Kradli alkohol, namierzył ich sklepowy monitoring

Trzech młodych mężczyzn zostało ujętych przez pracownika sklepu, a następnie przekazanych funkcjonariuszom Policji. Jak się okazało wszyscy zostali przyłapani na kradzieży alkoholu, którego wartość wyceniono łącznie na kwotę 1 700

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź