ZAPRASZAMY NA POWITANIE LATA!!!!

ZAPRASZAMY NA POWITANIE LATA!!!!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na piknik rodzinny pt. „Powitanie Lata”! Będzie to niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się 25 czerwca br. przy Villi Bolestraszyce.

Czekają na Was ciekawe wystąpienia artystyczne oraz wiele atrakcji dla dzieci. Dla miłośników smakołyków zadbamy o małą gastronomię, a dla najmłodszych przewidziane są animacje oraz gry i zabawy.

Nie zabraknie gwiazdy wieczoru – PIĘKNI I MŁODZI MAGDALENA NAROŻNA, której występ na pewno zachwyci publiczność.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na to niezwykłe wydarzenie, które będzie idealną okazją do wspaniałej zabawy i spędzenia czasu z bliskimi. Wstęp wolny!

Do zobaczenia na pikniku!

Źródło: Urząd Powiatowy w Przemyślu

Previous Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!
Next 35-latek odpowie za uszkodzenie samochodu

Może to Ci się spodoba

Debata „Cyberzagrożenia wśród młodzieży szkolnej”

W środę,  w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu odbyła się kolejna edycja debaty „Cyberzagrożenia wśród młodzieży szkolnej” organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Przemyślu.  Tematem były cyberprzestępczość, psychologiczne konsekwencje

33. rocznica wyborów czerwcowych

4 czerwca 1989 Polacy poszli na wybory, by – jak się okazało – dać wyraz niezadowoleniu wobec panującego systemu. Komunistyczna partia, która od końca II wojny światowej trzymała kraj twardą

„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” koncert z piosenkami Marka Grechuty w wykonaniu KAROLINY LESZKO

Marek Grechuta to ikona i historia polskiej sceny muzycznej. Urodził się 10 grudnia 1945 roku w Zamościu. Był nie tylko wokalistą, ale także poetą, kompozytorem i… malarzem. Obdarzony wielką wrażliwością, swoim

Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice

Oddaliśmy hołd bohaterom powstania warszawskiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zabrzmiały w naszym mieście syreny, które były symbolicznym wyrazem pamięci, patriotyzmu i oddania hołdu wszystkim osobom, które stanęły do nierównej walki z okupantem podczas powstania warszawskiego.

Prezydent Wojciech Bakun z Laurem Ziemi Przemyskiej

4 czerwca w Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się XVIII Europejski Salon Sukcesu. Najważniejszą częścią wydarzenia było wręczenie Statuetki Laur Ziemi Przemyskiej – otrzymał ją Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź