Dutch Passion – jeden z najstarszych banków nasion

Dutch Passion – jeden z najstarszych banków nasion

Sprzedawać nasiona marihuany zaczęli jako jedni z pierwszych na rynku. Czyni to Dutch Passion pionierami w tej branży. Bank nasion konopi indyjskich powstał w 1987 roku w Amsterdamie. Produkty tej marki są znane na całym świecie i charakteryzują się bogactwem genetyk.

Egzotyczne pochodzenie nasion

Dutch Passion to jeden z najstarszych banków nasion marihuany na świecie. Szczepy odmian konopi indyjskich od tego producenta  powstawały z inspiracji podróżami do najstarszych zakątków świata.

Mowa tu oczywiście o krajach afrykańskich i azjatyckich, gdzie wyszukiwano najbardziej aromatyczne i mocne odmiany marihuany. Chociaż marka Dutch Passion fuckjonuje na rynku od 1987 roku, to jej początków należy się doszukiwać co najmniej dekadę wstecz.

Hipisowskie korzenie Dutch Passion

Korzenie Dutch Passion to lata 70 ubiegłego wieku. Dokładnie w 1972 roku Henk van Dalen, który jest założycielem tego banku nasion rozpoczął uprawę konopi indyjskich w Holandii.

Robił to z pasji i własnej potrzeby. Chciał wyselekcjonować najlepsze odmiany feminizowanych nasion marihuany – czyli takich, które mają genetycznie wszczepiony gen żeński i wyrastają z nich wyłącznie żeńskie rośliny konopi indyjskich. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że tylko żeńskie rośliny konopi są wartościowe, bo dają plon w postaci marihuany.

Henk van Dalen eksperymentował zatem z odmianami konopi indysjkich pochodzących m.in. z Tajlandii i Nigerii. Jego priorytetem było wypracowanie naprawdę mocnych odmian marihuany o jak największym stężeniu psychoaktywnego związku THC. Oczywiście pasjonatowi z Holandii w 100 procentach się to udało. Wypracował jedne z najlepszych odmian konopi indyjskich, które cieszyły się i cieszą zarówno uznaniem kolekcjonerów, jak i growerów i palaczy konopi.

Popularne odmiany Dutch Passion

Wyjątkowe odmiany marihuany od Dutch Passion wielokrotnie były nagradzane i doceniane na renomowanych konkursach. Oferta tego producenta jest naprawdę bogata.

Warta uwagi nie tylko kolekcjonerów nasion marihuany jest między innymi odmiana Mazar, będąca wielokrotnym zdobywcą pucharu konopi. Charakteryzuje się obfitymi plonami i ma naprawdę silne działania.

Również ciekawa jest odmiana Bubba Island Kush. Jej topy są bogate w żywicę. Rośliny z kolei średnie – dorastają do wysokości 1 metra. Charakteryzują się szybkim czasem kwitnienia trwającym ok. 7, 5 tygodnia. Z kolei ich smak i aromat to pyszny profil terpenowy połączony z kwaśno-owocową nutą.

Jeszcze jedną odmianą od Dutch Passion, na którą warto zwrócić uwagę jest Bluberry. To najbardziej znana i popularna Indica o aromacie z nutą jagodową. Ogólnie ta odmiana ma słodki, owocowy smak.

To tylko próbka odmian tego najstarszego banku nasion na świecie, którą tutaj prezentujemy. Warto zapoznać się szerzej z ofertą tego legendarnego producenta, która jest dostępna wśród krajowych dystrybutorów kolekcjonerskich nasion marihuany.

Previous Jak spędzić wolny czas z najbliższymi?
Next Kiedy warto wynająć a kiedy kupić łóżko rehabilitacyjne?

Może to Ci się spodoba

Legend of Rock Wrocław – Hala Stulecia 25 marca 2023

The Legend of Rock Symphonic Rock Never Dies! 25 marca 2023 Wrocław Hala Stulecia 18 listopada 2023 Katowice Spodek godz. 20:00 Spektakularna produkcja! Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu

Nagrody Komendanta Głównego Policji dla wyróżniających się policjantów w Małopolsce

22 lutego br. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Tomasz Miłkowski, wraz z Wojewodą Małopolskim panem Józefem Pilchem, wręczył przyznane przez Komendanta Głównego Policji, nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu

191. rocznica wybuchu Powstania Listopadowego

W nocy z 29 na 30 listopada 1830 roku w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Listopadowe. Był to zryw niepodległościowy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Przez okres 10 miesięcy polskie oddziały prowadziły

106 lat Pani Anny Łapki

Rocznik 1916, a więc dzisiaj (13 maja br.) Pani Anna Łapka obchodzi 106 lat, co czyni ją drugą najstarszą przemyślanką! Z gratulacjami, kwiatami i obowiązkowo urodzinowym tortem u Jubilatki pojawił

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

Laureaci konkursu ,, Dzień Bezpiecznego Internetu’’ odwiedzili Komisariat Policji IV w Krakowie

W dniu 15 marca 2017 roku Komisariat Policji IV w Krakowie przy ul. Królewskiej 4 odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 93 oraz Szkoły Podstawowej nr 153, którzy jako laureaci konkursu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź