Dutch Passion – jeden z najstarszych banków nasion

Dutch Passion – jeden z najstarszych banków nasion

Sprzedawać nasiona marihuany zaczęli jako jedni z pierwszych na rynku. Czyni to Dutch Passion pionierami w tej branży. Bank nasion konopi indyjskich powstał w 1987 roku w Amsterdamie. Produkty tej marki są znane na całym świecie i charakteryzują się bogactwem genetyk.

Egzotyczne pochodzenie nasion

Dutch Passion to jeden z najstarszych banków nasion marihuany na świecie. Szczepy odmian konopi indyjskich od tego producenta  powstawały z inspiracji podróżami do najstarszych zakątków świata.

Mowa tu oczywiście o krajach afrykańskich i azjatyckich, gdzie wyszukiwano najbardziej aromatyczne i mocne odmiany marihuany. Chociaż marka Dutch Passion fuckjonuje na rynku od 1987 roku, to jej początków należy się doszukiwać co najmniej dekadę wstecz.

Hipisowskie korzenie Dutch Passion

Korzenie Dutch Passion to lata 70 ubiegłego wieku. Dokładnie w 1972 roku Henk van Dalen, który jest założycielem tego banku nasion rozpoczął uprawę konopi indyjskich w Holandii.

Robił to z pasji i własnej potrzeby. Chciał wyselekcjonować najlepsze odmiany feminizowanych nasion marihuany – czyli takich, które mają genetycznie wszczepiony gen żeński i wyrastają z nich wyłącznie żeńskie rośliny konopi indyjskich. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że tylko żeńskie rośliny konopi są wartościowe, bo dają plon w postaci marihuany.

Henk van Dalen eksperymentował zatem z odmianami konopi indysjkich pochodzących m.in. z Tajlandii i Nigerii. Jego priorytetem było wypracowanie naprawdę mocnych odmian marihuany o jak największym stężeniu psychoaktywnego związku THC. Oczywiście pasjonatowi z Holandii w 100 procentach się to udało. Wypracował jedne z najlepszych odmian konopi indyjskich, które cieszyły się i cieszą zarówno uznaniem kolekcjonerów, jak i growerów i palaczy konopi.

Popularne odmiany Dutch Passion

Wyjątkowe odmiany marihuany od Dutch Passion wielokrotnie były nagradzane i doceniane na renomowanych konkursach. Oferta tego producenta jest naprawdę bogata.

Warta uwagi nie tylko kolekcjonerów nasion marihuany jest między innymi odmiana Mazar, będąca wielokrotnym zdobywcą pucharu konopi. Charakteryzuje się obfitymi plonami i ma naprawdę silne działania.

Również ciekawa jest odmiana Bubba Island Kush. Jej topy są bogate w żywicę. Rośliny z kolei średnie – dorastają do wysokości 1 metra. Charakteryzują się szybkim czasem kwitnienia trwającym ok. 7, 5 tygodnia. Z kolei ich smak i aromat to pyszny profil terpenowy połączony z kwaśno-owocową nutą.

Jeszcze jedną odmianą od Dutch Passion, na którą warto zwrócić uwagę jest Bluberry. To najbardziej znana i popularna Indica o aromacie z nutą jagodową. Ogólnie ta odmiana ma słodki, owocowy smak.

To tylko próbka odmian tego najstarszego banku nasion na świecie, którą tutaj prezentujemy. Warto zapoznać się szerzej z ofertą tego legendarnego producenta, która jest dostępna wśród krajowych dystrybutorów kolekcjonerskich nasion marihuany.

Previous Jak spędzić wolny czas z najbliższymi?
Next Kiedy warto wynająć a kiedy kupić łóżko rehabilitacyjne?

Może to Ci się spodoba

39-letni sprawca śmiertelnego potrącenia pieszej, który uciekł z miejsca wypadku, został zatrzymany w pościgu przez policjantów OPP w Krakowie

Wczoraj, około godz.17:30 na ul. Potrzask w Krakowie doszło do wypadku śmiertelnego w którym zginęła piesza. Jak ustalili policjanci, 39-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra w pewnym momencie utracił

Nagrody Komendanta Głównego Policji dla wyróżniających się policjantów w Małopolsce

22 lutego br. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Tomasz Miłkowski, wraz z Wojewodą Małopolskim panem Józefem Pilchem, wręczył przyznane przez Komendanta Głównego Policji, nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu

Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21

Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim  przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 21 sierpnia br. do

Małopolska wyda miliard złotych na infrastrukturę kolejową

W 2015 r. ma ruszyć Szybka Kolej Aglomeracyjna w Małopolsce. Pierwsze pociągi pojadą jednak już za rok. Województwo na rozwój tej części transportu publicznego wyda nawet miliard złotych do 2020 r.

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź