Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Krakowskiej w Przemyślu

Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Krakowskiej w Przemyślu

W groźnie wyglądającym zderzeniu dwóch pojazdów na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem bora, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył bok volkswagena golfa, który ze względu na czerwone światło zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 7:40, w Przemyślu na ul. Krakowskiej. 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, kierując volkswagenem bora, jadąc z miejscowości Żurawica do Przemyśla, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bok wolkswagena golfa, którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Kierujący golfem zatrzymał się na czerwonym świetle.

W pojeździe poszkodowanego znajdował się jego 3-letni syn. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

KIEROWCO !!! Wystarczy tylko przestrzegać przepisów, dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, być uprzejmym i cierpliwym, zwracać uwagę na innych kierowców, a podróż dla nas i naszych pasażerów będzie o wiele bardziej przyjemna i bezpieczna.

Źródło: Komenda miejska Policji w Przemyślu

Previous W Malhowicach wmurowano kamień węgielny pod budowę przejścia granicznego
Next Młodzież odwiedziła przemyską komendę

Może to Ci się spodoba

Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zadąbrowie. Kierujący audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia pieszego nie udało się uratować. Wczoraj przed godz.

Młodzież odwiedziła przemyską komendę

Miejsce pracy policjantów zwiedzali dzisiaj uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Goście dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o służbie w mundurze. Poznali wyposażenia policjanta służby patrolowej i pododdziałów zwartych Policji.

Za groźby i uporczywe nękanie został tymczasowo aresztowany

Zarzuty kierowania gróźb karalnych i uporczywego nękania usłyszał 25-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci z Przemyśla. Sprawca groził 24-letniej byłej partnerce i stosował wobec niej stalking. Sąd, na wniosek prokuratora zastosował

Oszustkę zdradzi charakterystyczny tatuaż

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która żeby nie zapłacić za perfumy przełożyła je do opakowania po tańszym kremie i skorzystała z kasy samoobsługowej. Została rozpoznana przez pracownika drogerii,

Ukradli puszkę na wolne datki – szybko wpadli w ręce policjantów

W ciągu kilkunastu minut, policjanci z Dubiecka zatrzymali sprawców kradzieży puszki, przeznaczonej na wolne datki dla chorego chłopca. 39-latek oraz jego 40-letnia partnerka mają na swoim koncie także kradzież trzech

Odpowiedzą za posiadanie marihuany i substancji psychotropowych

Wspólne działania funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przemyskiej Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Rzeszowa doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców Przemyśla. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w samochodzie 27-latka, 0,5 kilograma marihuany,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź